The Head Touch 1v1 Summer 2017

Hosted by
Loolish Gaming
Challonge premier badge
Challonge Premier
Hide ads + Support us
Close this ad

Duminica orar:

Grupele A B C D E F de la ora 09:00

Grupele G H de la ora 10:15

Last 8 incepe de la ora 11:30 si se termina la ora 12:45


Cum se procedeaza:

1. Esti repartizat la un PC de la ora 09:00

2. Iti schimbi numele exact cum scrie la tine in grupa

3. Cine este deasupra la bracket da invite la adversar in Lobby.

4. Se selecteaza Harta de Pistoale (Daca nu o ai deja in subscribe din steam browser >Facebook>event>Regulament>Click harta)

5. Se selecteaza casual.

6. Dupa ce se incarca harta cel care a facut jocul baga urmatoarele setari:


bot_kick 

mp_freezetime 1 

mp_roundtime 1

mp_restartgame 1 si incepe meciul.



Lista cu jucatorii:


<!--td {border: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;}-->

Nr Nume Steam ID
1 Cojocaru Vlad-Constantin STEAM_0:0:35934675
2 Chereji Gheorghe STEAM_0:1:46556335
3 Todor Marian STEAM_1:1:34329660
4 Damacsek Robert STEAM_0:1:84739436
5 Velcota Sebastian STEAM_1:1:195311674
6 Secu Dorin-Alexandru STEAM_1:0:20933206
7 Stan Dacian Mihai STEAM_0:0:89468279
8 Finessi Patrick STEAM_0:0:115860021
9 Raul Gligor STEAM_0:1:50924476
10 Catalin Craiu STEAM_0:1:182880533
11 Dumitriu Darian STEAM_0:1:52012840
12 Pop Raul STEAM_0:1:29746323
13 Joao Ferreira http://steamcommunity.com/profiles/76561198137033389/
14 Copil Traian STEAM_1:1:65779518
15 Razvan Matei STEAM_1:1:13420653
16 Barariu Andrei STEAM_0:1:33649496
17 Laza Calin STEAM_0:1:43780715
18 Popescu Raul-Adrian STEAM_0:0:38427487
19 Buza Patrick STEAM_1:1:123887461
20 Gelil Fabian STEAM_0:1:100506678
21 Arafat Aziz STEAM_0:0:175737423
22 Dema Silviu-Florin STEAM_0:1:112601696
23 Soponar Lucian STEAM_1:0:199441433
24 Chirila Alin Ovidiu STEAM_1:0:14557198
25 Balan Andrei STEAM_1:0:47289396
26 COTARLEA ALEXANDRU STEAM_1:1:20804887
27 Simon Lorant STEAM_0:0:87875775
28 Makkai Zoltan STEAM_0:1:47889152
29 Boncidai Rudolf STEAM_0:1:41729869
30 Popovici Leo STEAM_1:1:150337940
31 Caia Raul STEAM_1:1:66610961
32 Volacu Dragos STEAM_1:0:16130280
33 Gordea Claudiu STEAM_1:1:23541001
34 Vucetin Marko STEAM_0:0:51923429
35 Boldog Lazar STEAM_1:1:51154149
36 Mateoiu Ana-Maria STEAM_1:0:77000516
37 Bogdan Lungu STEAM_0:1:93300478
38 Lascu Robert STEAM_1:1:199370861
39 Burechea Ionut STEAM_0:0:84382635
40 Zamfir Adelin STEAM_0:1:128992087
41 Ion adi -
42 Sold Andrei STEAM_0:0:33555028
43 Martin Pavel http://steamcommunity.com/id/dsdaaaasdd/
44 Trif Lucian STEAM_0:1:102439820
 

Final Results

Supreme Champion: 4 Damacsek Robert
Worthy Adversary: 46 Vulcu Mihai
Maybe Next Time: 42 Sold Andrei
Live

Bracket Embed Code

Upgrade to Premier badge Challonge Premier to remove advertisements from the embed.

Need help? View the Bracket Module Instructions.
Developers: This bracket can also be embedded using the Challonge jQuery plugin.
Ajax loader
134 Damacsek Robert4 Damacsek Robert242 Sold Andrei42 Sold Andrei11142 Sold Andrei42 Sold Andrei219 Buza Patrick19 Buza Patrick1919 Buza Patrick19 Buza Patrick216 Barariu Andrei16 Barariu Andrei01042 Sold Andrei42 Sold Andrei237 Bogdan Lungu37 Bogdan Lungu1610 Catalin Craiu10 Catalin Craiu016 Barariu Andrei16 Barariu Andrei2537 Bogdan Lungu37 Bogdan Lungu23 Todor Marian3 Todor Marian0154 Damacsek Robert4 Damacsek Robert246 Vulcu Mihai46 Vulcu Mihai11446 Vulcu Mihai46 Vulcu Mihai14 Damacsek Robert4 Damacsek Robert2124 Damacsek Robert4 Damacsek Robert046 Vulcu Mihai46 Vulcu Mihai2842 Sold Andrei42 Sold Andrei046 Vulcu Mihai46 Vulcu Mihai2719 Buza Patrick19 Buza Patrick04 Damacsek Robert4 Damacsek Robert2446 Vulcu Mihai46 Vulcu Mihai216 Barariu Andrei16 Barariu Andrei1310 Catalin Craiu10 Catalin Craiu042 Sold Andrei42 Sold Andrei223 Todor Marian3 Todor Marian04 Damacsek Robert4 Damacsek Robert2137 Bogdan Lungu37 Bogdan Lungu019 Buza Patrick19 Buza Patrick2Round 1Round 2SemifinalsFinalsLosers Round 1Losers Round 2Losers Round 3Losers Round 4
4 Damacsek Robert
42 Sold Andrei
42 Sold Andrei
19 Buza Patrick
19 Buza Patrick
16 Barariu Andrei
42 Sold Andrei
37 Bogdan Lungu
10 Catalin Craiu
16 Barariu Andrei
37 Bogdan Lungu
3 Todor Marian
4 Damacsek Robert
46 Vulcu Mihai
46 Vulcu Mihai
4 Damacsek Robert
4 Damacsek Robert
46 Vulcu Mihai
42 Sold Andrei
46 Vulcu Mihai
19 Buza Patrick
4 Damacsek Robert
46 Vulcu Mihai
16 Barariu Andrei
10 Catalin Craiu
42 Sold Andrei
3 Todor Marian
4 Damacsek Robert
37 Bogdan Lungu
19 Buza Patrick